Masz pytania?
786 864 829
biuro@ciachbud.pl

Czyszczenie posadzek maszyną myjącą

Technologia czyszczenia posadzki betonowej za pomocą samojezdnej maszyny myjącej jest najbardziej ekonomiczną metodą polecaną w przypadku dużych obiektów, gdzie powierzchnia czyszczonego podłoża jest znaczna. Czyszczenie przebiega sprawnie i dokładnie, zarówno dzięki zastosowanej technologii, jak i odpowiedniego przygotowania pracowników. Na użycie tej metody decydują się zarządcy i właściciele takich obiektów jak:

  • magazyny,

  • hale produkcyjne,

  • sklepy wielkopowierzchniowe – supermarkety, markety budowlane itd.,

  • galerie handlowe, domy towarowe, hale targowe,

  • różnego rodzaju obiekty rekreacyjne i sportowe,

  • instytucje publiczne (uczelnie, szkoły, urzędy, szpitale),

  • biurowce,

  • instytucje usługowe (np. banki),

  • i wiele innych.

CIACHBUD - czyszczenie trudno dostępnych miejsc

Miejsca, które przy codziennym, standardowym myciu posadzek betonowych są pomijane ze względu na to, że są trudno dostępne, wymagają szczególnej metody czyszczenia. Zabrudzenia nagromadzone przez dłuższy czas mogą się okazać bardzo kłopotliwe.

W ramach naszych usług czyszczenie posadzek odbywa się z użyciem padów diamentowych oraz siatek z mikrodiamentem. Maszyna myjąca może być wyposażona w różne kształty narzędzi diamentowych. Takie rozwiązanie pozwala wyczyścić posadzki betonowe tam, gdzie tradycyjne pady oraz środki chemiczne się nie sprawdzają. Czyszczenie nawet trudno dostępnych zakamarków jest dzięki tej metodzie dokładne, skuteczne i szybkie.

Posadzki betonowe – czyszczenie w praktyce

Jak wgląda czyszczenie posadzek betonowych maszyną myjącą? Sposób pracy naszych maszyn prezentują poniższe zdjęcia. Zachęcamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji oraz do skontaktowania się z firmą CIACHBUD. Podczas kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem e-maila chętnie przedstawimy wszystkie szczegóły i odpowiemy na pojawiające się pytania.

Gwarantujemy najwyższą jakość usługi, pełen profesjonalizm oraz bezpieczeństwo. Nasi pracownicy to osoby z wieloletnim doświadczeniem, które doskonale wiedzą, w jaki sposób osiągnąć najlepszy efekt czyszczenia i wydobyć najbardziej satysfakcjonujący wygląd powierzonej w ich ręce posadzki betonowej.

Prosimy pamiętać, że ten rodzaj technologii jest bardziej delikatny i nie sprawdzi się na każdej posadzce. Niekiedy konieczne jest zastosowanie innych metod czyszczenia, aby efekty były satysfakcjonujące. Więcej informacji oraz porad w doborze metody do konkretnego rodzaju podłoża chętnie udzielimy telefonicznie – zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych tą usługą.