Masz pytania?
786 864 829
biuro@ciachbud.pl

Beton polerowany maszyną wysokoobrotową

Beton polerowany za pomocą maszyny wysokoobrotowej to nowoczesna, coraz częściej wykorzystywana technologia pozwalająca na osiągnięcie satysfakcjonującego efektu w zakresie posadzek przemysłowych. Dzięki maszynie wysokoobrotowej mona osiągnąć następujące rezultaty:

  • beton jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, powstawanie rys, zatarć itp.,

  • posadzka jest utwardzona i nadaje się do użytku przemysłowego,

  • efekt jest satysfakcjonujący także pod względem estetycznym (połysk).

Z naszych usług w zakresie polerowania betonu maszyną wysokoobrotową korzystają różnorodne firmy i instytucje. Obiekty, w przypadku których świetnie sprawdzi się beton polerowany tą metodą, to np:

  • hale produkcyjne i magazyny,

  • markety i sklepy wielkopowierzchniowe,

  • galerie handlowe, hale targowe itp.,

  • różnego rodzaju obiekty sportowe.

Firma CIACHBUD oferuje polerowanie z użyciem trzygłowicowej planetarnej maszyny LavinaB36. To najbardziej skuteczna i opłacalna technologia dla wszelkich obiektów wielkopowierzchniowych. Dzięki niej czyszczeniu i szlifowaniu można poddać duże powierzchnie w krótkim czasie, co wpływa na oszczędność energii oraz czasu. Późniejsze utwardzenie oraz zabezpieczenie powierzchni betonowej specjalistycznymi środkami chemicznymi pozwala uzyskać zdecydowanie lepszą jakość posadzki i zaoszczędzić koszty dalszej eksploatacji. Ta metoda jest idealna do wykorzystania na posadzkach betonowych z posypką utwardzającą.

Polerowany beton – postaw na efekty

Z usługi polerowania betonu maszyną wysokoobrotową chętnie korzystają firmy realizujące budowę lub remont pomieszczeń i obiektów o dużych powierzchniach, przeznaczonych do celów przemysłowych, handlowych czy magazynowych. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej techniki oraz wykorzystaniu specjalistycznych maszyn, rezultaty wykonywanych prac są satysfakcjonujące – posadzki są nie tylko miłe dla oka, ale także praktyczne, trwałe oraz łatwe w utrzymaniu w czystości.

Jak wygląda beton polerowany z użyciem nowoczesnej technologii?

Beton polerowany - jak wygląda użycie tej technologii w praktyce? Przykłady można zobaczyć w naszej galerii realizacji. Prace wykonujemy sprawnie i z pełnym profesjonalizmem. Dzięki temu nasze usługi cenione są wśród zleceniodawców, którzy polecają nas następnym klientom. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć zawierającą z przykłady naszych realizacji, a także do kontaktu z naszą firmą. Chętnie przedstawimy szczegóły oferty oraz udzielimy informacji na temat wykorzystywanej technologii, czasu realizacji zlecenia oraz ceny. Zapraszamy!