Masz pytania?
608 39 29 49
biuro@ciachbud.pl

Wiercenie otworów

W naszej firmie wykorzystujemy nowoczesne technologie, które umożliwiają skuteczne wiercenie otworów w betonie. W branży budowlanej podobne działania są niezbędne na wielu etapach prac budowlanych i remontowych: podczas tworzenia konstrukcji budowlanych, przygotowywania poszczególnych instalacji dla budynku (wodnych, grzewczych, gazowych) oraz instalowania klimatyzacji czy systemu wentylacji. Z usług wiercenia betonu mogą więc skorzystać

  • firmy budowlane,

  • ekipy remontowe,

  • osoby prywatne odpowiedzialne za przedsięwzięcie budowlane.

Maszyny do wiercenia betonu

Nasze maszyny pozwalają nam na wiercenie betonu i innych powszechnie wykorzystywanych w budownictwie materiałów. Z pomocą wiertnic wykonujemy otwory w zakresie średnic od fi 10mm do fi 600mm. Metoda ta sprawdza się między innymi podczas wykonywania otworów pod instalacje kanalizacyjne, grzewcze, wentylacyjne czy elektryczne. Pozwala na szybkie stworzenie otworu o określonej średnicy w materiale tak twardym i trudnym do obróbki jak beton.

Otwory powyżej fi 600mm są natomiast wykonywane "cyrklem". Jest to metoda wykorzystująca linę diamentową, której zadaniem jest cięcie po okręgu. W takim przypadku średnica wykonywanego otworu jest dowolna, a użytkownik ma znacznie większe możliwości. Metoda ta umożliwia prace związane np. z przewiertem budynku, mostu, wiaduktu. Podczas jej zastosowania niezwykle ważne jest zachowanie wszelkich reguł bezpieczeństwa.

Liny diamentowe – nie tylko do wiercenia otworów

Liny diamentowe to niezawodne narzędzia wykorzystywane w branży budowlanej do wielu zadań. Z ich pomocą możliwe jest precyzyjne cięcie różnego rodzaju konstrukcji o dużych gabarytach, z którymi nie można sobie poradzić używając innych technik cięcia. Poza wierceniem otworów o dużych średnicach używa się ich także do przecinania bloków betonowych, demontażu dużych konstrukcji z betonu (np. fundamentów, mostów, stropów) oraz podczas innych równie wymagających z technologicznego punktu widzenia zadań.

CIACHBUD – profesjonalne wiercenie w betonie

Wiercenie betonu w wykonaniu naszej firmy przebiega sprawnie, profesjonalnie i z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Wykonujemy otwory o wskazanych średnicach, zgodnie z wytycznymi zleceniodawcy. W poniższej galerii prezentujemy, jak wyglądają prace z użyciem wiertnic oraz lin diamentowych. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych tą techniką obróbki betonu. Chętnie przedstawimy szczegóły naszej oferty, ceny usługi, a także naszą dostępność w określonych terminach.