Masz pytania?
608 39 29 49
biuro@ciachbud.pl

Cięcie posadzki przemysłowej

Wśród oferowanych przez naszą firmę usług znajduje się cięcie posadzek przemysłowych. Usługa wykonywana jest z użyciem specjalistycznych przecinarek jezdnych wyposażonych w tarcze diamentowe. Maszyny, których używamy w naszej pracy, pozwalają nam na przecinanie posadzki przemysłowej do głębokości 30 cm. Usługa wykonywana jest profesjonalnie i zgodnie z wytycznymi klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Tarcze diamentowe – cięcie posadzek i nie tylko

Tarcze diamentowe to specjalistyczne narzędzia wykorzystywane w różnego rodzaju maszynach tnących. Przecinarki jezdne, samojezdne, stolikowe – każda z nich wykorzystuje tarcze diamentowe w nieco innych przypadkach. Zastosowanie tarczy będzie oczywiście zależało od jej średnicy – te używane do przecinania dużych kamiennych czy granitowych bloków mogą mieć średnicę sięgającą nawet kilku metrów.

Tarcze diamentowe używane w przypadku cięcia posadzek są jednak mniejsze i są częścią przecinarek jezdnych. Dzięki użyciu właśnie takiego sprzętu proces przecinania jest precyzyjny i łatwy do kontrolowania. Osoba obsługująca przecinarkę może decydować o kierunku i grubości cięcia. Ważne jest jednak, aby posiadała właściwe przeszkolenie w aspekcie używania przecinarek jezdnych. Jako że są to urządzenia służące do obróbki bardzo twardych i wytrzymałych materiałów, ich niewłaściwe użycie mogłoby skutkować dużymi stratami oraz stwarzać zagrożenie dla znajdujących się wokół osób.

Wszyscy pracownicy firmy CIACHBUD realizujący zlecenia w zakresie cięcia posadzek oraz pozostałych usług są właściwie przygotowani do wykonywania zleconych im zadań, mają duże doświadczenie i potrafią profesjonalnie obsługiwać sprzęty używane do obróbki. Dlatego też możemy zagwarantować pełne bezpieczeństwo oraz precyzję wykonywanych prac.

Cięcie posadzek z użyciem tarcz diamentowych

Ta skuteczna i niezawodna technologia, którą wykorzystujemy w naszej firmie, świetnie sprawdzi się w przypadku cięcia posadzek przemysłowych w obiektach takich jak:

  • hale produkcyjne,

  • magazyny,

  • sklepy wielkopowierzchniowe,

  • parkingi podziemne,

  • hale targowe i galerie handlowe,

  • obiekty sportowe i rekreacyjne,

  • a także inne pomieszczenia wymagające podobnej obróbki posadzki podczas budowy czy renowacji.

Poniżej można zobaczyć, jak nasza praca wygląda w praktyce. Zachęcamy do oglądania zdjęć naszych realizacji, a także do kontaktu z naszą firmą. Chętnie przedstawimy wszystkie szczegóły dotyczące oferowanych usług w zakresie cięcia posadzek oraz pozostałych aspektów naszej działalności.