Masz pytania?
608 39 29 49
biuro@ciachbud.pl

Cięcie betonu techniką diamentową

W ramach naszych usług wykonujemy cięcie betonu techniką diamentową – czyli z wykorzystaniem diamentowych pił tarczowych. Jest to bardzo precyzyjna metoda, która pozwala na wycinanie otworów o regularnych kształtach w różnorodnych materiałach budowlanych, między innymi w betonie, kamieniu, asfalcie. Obróbka tak wytrzymałych materiałów wymaga zastosowania zaawansowanych technologii, a także umiejętności opartych na doświadczeniu i fachowej wiedzy.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszych usług w tym zakresie. Zachęcamy też do dokładniejszego zapoznania się z prezentowaną techniką oraz do obejrzenia zdjęć, na których widać, jak w praktyce wygląda cięcie betonu z jej użyciem.

Technika diamentowa, czyli precyzyjne cięcie betonu

Zastosowanie techniki diamentowej pozwala uzyskać wysoki poziom precyzji podczas przecinania materiałów budowlanych takich jak beton. Jest to niezwykle ważne zarówno pod kątem osiągania zamierzonych efektów, jak i z powodów związanych z bezpieczeństwem pracy. Co więcej, dzięki wysokiej dokładności i niewielkiej wielkości maszyn, możliwe jest cięcie betonu nawet w miejscach trudno dostępnych.

Obróbka techniką diamentową wykonywana jest stosunkowo szybko, co jest ważnym argumentem z punktu widzenia inwestorów, którzy zobowiązani są, aby realizować swoje projekty zgodnie z określonym terminarzem. Metoda polecana jest we wszystkich przypadkach, gdzie liczy się dokładność i czas.

Maksymalna grubość przecinanych piłami tarczowymi elementów wynosi 72cm. Do przecinania grubszych konstrukcji wykorzystuje się inne, indywidualnie dobrane techniki. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane, prywatnych inwestorów oraz inne podmioty, które są zainteresowane przecinaniem konstrukcji betonowych o dużych gabarytach.

Cięcie betonu w CIACHBUD – zobacz galerię zdjęć

Zdjęcia poniżej przedstawiają sposób pracy diamentowych pił tarczowych, które stosujemy w naszej firmie. Cięcie może być wykonywane zarówno na blokach betonowych, jak i gotowych konstrukcjach (np. schodach, posadzkach). Przy realizacji każdego zlecenia dbamy o najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz o to, aby cięcie betonu odbywało się zgodnie z wytycznymi zleceniodawcy, jak i z zaleceniami producenta pił, które wykorzystujemy. Dzięki temu efekty zawsze są zgodne z zamierzeniami, a cały proces przebiega sprawnie, bezpiecznie i bez komplikacji.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz oczywiście do kontaktu z firmą CIACHBUD w celu skorzystania z opisanych wyżej usług.