Masz pytania?
608 39 29 49
biuro@ciachbud.pl

Cięcie asfaltu

Wśród usług, które można zlecić naszej firmie, znajduje się profesjonalne cięcie asfaltu. Czynność ta jest niezbędna podczas różnorodnych prac budowlanych, naprawczych i rozbiórkowych dotyczących dróg, parkingów i innych terenów z nawierzchnią asfaltową. Przecinanie asfaltu odbywa się z użyciem przeznaczonych do tego celu przecinarek jezdnych. Maksymalna głębokość cięcia, którą oferujemy, to 30 cm wraz z podbudową. Usługa wykonywana jest sprawnie i profesjonalnie.

Dla kogo usługa cięcia asfaltu?

Usługa cięcia asfaltu najczęściej zlecana jest przez podmioty działające w branży budowlanej, realizujące np. budowę drogi lub remont nawierzchni na określonym odcinku. Nawierzchnie asfaltowe stosunkowo często ulegają zniszczeniom, ze względu na to, że jest to surowiec o niższej twardości niż np. beton, mniej odporny na odkształcenia i na działanie warunków atmosferycznych. Pod wpływem dużych ciężarów, np. przejeżdżających ciężarówek z dużymi ładunkami, jezdnie wykonane z asfaltu niszczą się i potrzebują renowacji lub całkowitej wymiany nawierzchni.

Nasze usługi realizujemy między innymi właśnie w takich sytuacjach. Cięcie asfaltu to część czynności niezbędnych podczas remontu dróg, które uległy uszkodzeniu. Czynność ta jest jednak wykonywana także w szeregu innych prac drogowych, budowlanych czy remontowych.

W związku z tym, że są to kosztowne inwestycje, aby przebiegły prawidłowo, niezbędna jest duża precyzja i staranność na każdym etapie realizacji. Przecinarki jezdne, którymi posługuje się nasza firma, sprawdzają się w tym zadaniu perfekcyjnie – umożliwiają dokładne i szybkie cięcie nawierzchni asfaltowych według wcześniej podanych wytycznych.

Cięcie asfaltu podczas budowy i remontu nawierzchni

Usługę cięcia asfaltu można zamówić podczas realizacji prac związanych budową, naprawą lub rozbiórką takich powierzchni jak:

  • drogi miejskie,

  • szosy,

  • parkingi,

  • pasy startowe,

  • podjazdy,

  • trasy rowerowe i biegowe,

  • chodniki/alejki,

  • boiska

i innych zbudowanych w całości lub częściowo z asfaltu. Przecinanie asfaltu wymaga precyzji, ponieważ niejednokrotnie każdy centymetr decyduje o rezultacie całego przedsięwzięcia. Używane w tym celu przecinarki jezdne to narzędzia, za pomocą których pracę można wykonać sprawnie i dokładnie, pod warunkiem, że ma się odpowiednie przygotowanie i doświadczenie w ich obsłudze. Nasi pracownicy gwarantują jednak pełen profesjonalizm, który przekłada się na wysoką jakość i bezpieczeństwo realizowanych zadań.

Pracę naszych przecinarek można zobaczyć na zdjęciach poniżej. Zapraszamy do współpracy!