Masz pytania?
608 39 29 49
biuro@ciachbud.pl

Technologie

Wiercenie otworów

otworow Wiercenie otworów w betonie i innych materiałach budowlanych z użyciem wiertnic lub liny diamentowej. Przewierty ścian i dużych konstrukcji, np. mostów.
+ Czytaj więcej

Cięcie betonu techniką diamentową

Technika diamentowa wykorzystywana do cięcia betonu i innych materiałów konstrukcyjnych. Przecinanie elementów o grubości do 72 cm. Poznaj dokładniej ofertę!
+ Czytaj więcej

Elementy konstrukcyjne

Demontaż konstrukcji budowlanych z użyciem nowoczesnej techniki diamentowej. Fachowe przecinanie elementów konstrukcyjnych za pomocą liny diamentowej.
+ Czytaj więcej

Fundamenty, wiadukty (cięcie liną diamentową)

Cięcie betonowych konstrukcji o dużych rozmiarach (mostów, wiaduktów) z użyciem liny diamentowej. Prace wykonywane są bezpiecznie i sprawnie. Sprawdź ofertę!
+ Czytaj więcej

Cięcie posadzki przemysłowej

Cięcie posadzki przemysłowej za pomocą specjalistycznych przecinarek jezdnych. Przecinanie posadzek w halach, magazynach, marketach itp. Zobacz więcej!
+ Czytaj więcej

Cięcie asfaltu

Cięcie asfaltu z użyciem przecinarek jezdnych. Maksymalna grubość obrabianej warstwy to 30cm. Pełen profesjonalizm oraz najwyższa jakość wykonywanych usług.
+ Czytaj więcej

Wzmocnienia konstrukcji taśmami z włókna węglowego

Wzmacnianie konstrukcji żelbetonowych za pomocą wysokiej jakości materiałów z włókna węglowego. Profesjonalne zastosowanie taśm węglowych. Zobacz ofertę CIACHBUD!
+ Czytaj więcej